Developer textových dát / Transformácia dátovych štruktúr

Lokalita Bratislava
Nástup by agreement
Typ Plný úväzok
Mzda Minimálna Nástupná Mzda Od 1600 € Brutto Pri Plnom Úväzku.

Budeš súčasťou Chatbot tímu a maticovo súčasťou IT vývoja a oddelenia, ktoré sa zameriava na inovácie a pracuje s modernými technológiami.

  • Flexibilita je naša každodennosť, ale máme radi systematickosť a precíznosť.
  • Zažiješ aktívnu spoluprácu s ďalšími tímami podieľajúcimi sa na dodávke a prevádzke riešení.

Náplň práce

Náplň práce:

  • analýza a implementácia BE a FE riešení pre bankové aplikácie
  • tvorba analytickej a technickej dokumentácie
  • participácia na tvorbe roadmapy z technického pohľadu pre rozvoj systému
  • proaktívna komunikácia s našim dodávateľom (angličtina)
  • proaktívna komunikácia s našimi business partnermi
  • proaktívna komunikácia s našimi IT partnermi
  • podpora manuálneho aj automatizovaného testovania a prevádzky systému
  • návrh a vývoj skriptov na spracovanie a normalizáciu textových dát“ / „transformáciu dátových štruktúr“
  • ladenie performance

Požiadavky zamestnania

Aký je ideálny kandidát?

  • Anglický jazyk na komunikatívne úrovni B1/B2
  • vývoj Python scriptov alebo predchadzajúca skúsenosť s vývojom na BE
  • skúsenosť s BE- JavaScript a JQuery
  • sa vie zamerať na detail aj z pohľadu širokej perspektívy
  • je samostatný a iniciatívny
  • je „data-oriented“
  • skúsenosti s JavaScript, Angular, HTML, CSS, SQL nie sú podmienkou ale sú vítané

Výhody

  • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • Atraktívne kariérne príležitosti
  • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • Možnosť rotácií
  • Práca so skúsenými lídrami
  • Zvýhodnenia na produktoch, služieb
  • Príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • Príspevok na DDS
  • Dovolenka PLUS
Matej Kováč
Matej Kováč