Expedient v chladenom sklade - picker

Lokalita Bratislava
Nástup ASAP
Typ Dohoda (brigáda),Samostatne zárobková činnosť
Mzda dohoda o vykonaní práce 6,60€/hod. brutto + príplatky, práca na živnosť 9,00€/hod. Možnosť prémií

Hľadáme pickerov do chladeného skladu pre popredného výrobcu mliečných výrobkov. Ide o pravidelnú brigádu s možnosťou pracovať na živnosť. Práca je vhodná len pre mužov.

Náplň práce

Vašou náplňou práce na pozícii PICKER bude:
- kompletizovanie objednávky - príprava tovaru na ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- ostatná manipulácia s tovarom – naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie, preberanie a odvoz reklamovaného tovaru
- plnenie ďalších operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného

Pracuje sa na dve zmeny: denná 6:00-18:00, nočná 18:00-6:00

Požiadavky zamestnania

- preukaz na prácu s potravinami
- ochota pracovať v chlade
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- pracovná disciplína
- schopnosť komunikovať a porozumieť v slovenčine

  • stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
    - zaškolenie do pracovných procesov
    - bezproblémová komunikácia a spolupráca s naším koordinátorom
    - možnosť prémií
    Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme

Náš klient je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne mliečne výrobky.

Bc. Barbara Dupejová