Facility manažér polikliniky

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 2300€ brutto fix mesačne (po skúšobnej dobe možné výrazné navýšenie) + osobné bonusy: po zaškolení a

Do tímu nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Facility manažér polikliniky. Úspešný kandidát musí mať okrem iného veľmi dobrý time manažment a silné organizačné zručnosti pri plánovaní aktivít s externými dodávateľmi.

Náplň práce

Pracovna doba:

- Pondelok - Štvrtok 7.00 -16.00, približne dva dni v týždni do 16.30 podľa mítingov a povinností
- Piatok 7.00-12.00
+ pohotovosť pre prípad havárie alebo krízovej situácie na budove

Zabezpečenie prevádzky priestorov polikliniky

  • Zabezpečenie prevádzky budovy: Upratovanie, OLO, Internetové a telekomunikačné služby
  • Údržba a servis priestorov a spoločných zariadení (vzduchotechnika, meranie a regulácia, alarmy, hlásiče požiarov, centrálny baterkový systém)
  • Zabezpečenie prístupov do budovy a priestorov (kľúče, čipy, alarmy)
  • Riešenie havarijných situácií (vypracovanie smerníc, riadenie reakcie na havarijné situácie)

Parkovanie pre zamestnancov a návštevníkov polikliniky

  • Prenájom, evidencia a údržba parkovacích miest pre zamestnancov
  • Spolupráca pri zabezpečení parkovania pre pacientov polikliniky

Starostlivosť o motorové vozidlá spoločnosti

  • Plán a evidencia využitia motorových vozidiel
  • Servis motorových vozidiel (t.č. 1 osobné vozidlo)

Projektový manažment

V spolupráci s projektovým manažérom a manžérmi medicínskych centier príprava a implementácia menších rekonštrukčných prác priestorov polikliniky z hľadiska stavebných prác, medicínskych technológií a zariadenia

Zastrešenie nájomných vzťahov pre lokalitu

  • Vzťahy s prenajímateľmi budovy
  • Vzťahy so správcom budovy firmou SOMAT (vyúčtovania prevádzkových nákladov, realizácie opráv spoločných priestorov budovy)
  • Vzťahy s podnájomcami

Hospodárenie zverených činností (v spolupráci s vedením spoločnosti)

  • Príprava, realizácia, evidencia a analýzy Finančných plánov a projektov spoločnosti v oblasti Facility manažmentu
  • V spolupráci s účtovníkom a vedením firmy vedenie ekonomickej agendy (evidencia a úhrady faktúr vo zverenej oblasti)
  • Reporting a vedenie vnútornej evidencie hospodárenia prevádzky budovy
  • Vedenie obchodných vzťahov s outsourcovanými službami

Požiadavky zamestnania

  • VŠ technického, stavebného alebo ekonomického smeru
  • Skúsenosti s Facility manažmentom a správou budov aspoň 3 roky
  • Skúsenosti s rekonštrukciami komerčných priestorov výhodou
  • Skúsenosti s oblasti správy medicínskych zariadení výhodou
  • Anglický jazyk aspoň B2
  • Znalosť práce s balíkmi Microsoft office, Onedrive, Outlook na pokročilej úrovni, skúsenosti s cloudovými službami
  • osobnostné predpoklady: schopnosť samostatne plánovať a dodržiavať plnenie úloh, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, pozornosť a zmysel pre detail, iniciatívnosť

  • atraktívne platové ohodnotenie s možnosťou ďalšieho platového rastu v horizonte prvého roku
  • osobné finančné bonusy a podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti
  • zmluva na dobu neurčitú
  • parkovanie v centre mesta 24/7
  • príjemné pracovné prostredie po kompletnej rekonštrukcii priestorov vo veľkej poliklinike.
  • služobný telefón
  • notebook
  • zamestnanecké karty pre zamestnanca a blízke osoby s bezplatným prístupom k nadštandardným službám polikliniky a zľavami v zdravotníckych prevádzkach zamestnávateľa

O klientovi

Našim klientom je moderná súkromná poliklinika.

Silvia Stránska