Finance and Business Controller

Lokalita Bratislavský kraj
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 2 400 - 2 800 Eur Brutto/mesiac. Finálna Výšky Mzdy Bude Predmetom Individuálnej Ponuky. Posúdime Sp

Pre nášho Klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť, obsadzujeme pozíciu Finančného controllera. Perspektívna pozícia v medzinárodnom prostredí s reálnymi možnosťami na ďalší kariérny a profesijný rast.

Náplň práce

    • Analýza a interpretácia finančných ukazovateľov spoločnosti
    • Príprava forecastov, budgeting
    • Plánovanie, vypracovávanie analýz jednotlivých druhov výdavkov, kontrola nákladov spoločnosti
    • Analýza odchýlok, príprava odporúčaní pre manažment
    • Príprava finančných analýz
    • Prezentácie strategických reportov manažmentu
    • Participácia v procese mesačnej/kvartálnej/ročnej uzávierky
    • Pravidelná účasť na auditoch
    • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
    • Pravidelný reporting

Požiadavky zamestnania

    • Predchádzajúca skúsenosť v oblasti controllingu
    • Komunikatívna znalosť anglického jazyka (min. úroveň B2)
    • Pokročilá znalosť MS Excel
    • Orientácia v číslach, analytické myslenie
    • Koncepčné myslenie, precíznosť, orientácia na detail
    • Znalosť SAP výhodou
    • Tímový hráč
    • Chuť učiť sa nové veci a profesijne rásť

    • Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
    • Flexibilný pracovný čas a možnosť home office
    • Perspektívna práca a možnosť sebarealizácie
    • Priestor pre odborný a profesijný rast
    • Motivujúce finančné ohodnotenie
    • Firemné akcie a školenia

Eliška Nosianová