Finance specialist for sales and pricing

Lokalita Bratislava
Nástup ASAP/ Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 2.500€/mesiac. Konečná výška mzdy bude závisieť od skúseností, zručností a kvalifikácií kandidáta

Hľadáme skúseného špecialistu, ktorý slúži ako kľúčový obchodný partner pre obchodnú organizáciu. Budovanie siete cez organizáciu, aby ste zdieľali najlepšie postupy a spoločne vytvárali riešenia, ktoré generujú hodnotu. Má blízky kontakt s zákazníkmi, kde zabezpečíte efektívnu alokáciu zdrojov a maximálny dosah počas cesty zákazníka.

Náplň práce

  • monitorovať a riadiť výkon zákazníkov: sledovať celý životný cyklus zmluvy so zameraním na ziskovosť a výsledky, to zahŕňa sledovanie a analýzu metrík výkonu zákazníkov s cieľom zabezpečiť spokojnosť a ziskovosť.
  • zabezpečiť udržateľné obchodné dohody: posúdiť riziká, zvážiť predpoklady konkurentov a implementovať stratégie cien, ktoré podporujú udržateľnosť, toto zahŕňa posúdenie dlhodobej životaschopnosti obchodných dohôd,
  • spolupracovať pri rozvoji obchodnej stratégie pre pobočky: spolupracovať s kľúčovými zainteresovanými stranami pri vytváraní súdržnej obchodnej stratégie pre pobočky, toto zahŕňa plánovanie podnikania, priorizáciu príležitostí a stratégie pre generovanie príjmov,
  • vyvážiť alokáciu zdrojov: efektívne alokovať zdroje medzi rôznymi prioritami a poskytovať finančné poradenstvo ohľadom navrhovaných obchodných aktivít, toto zahŕňa pochopenie finančných dôsledkov rôznych rozhodnutí a ich následné priorizovanie,
  • zabezpečiť dosahovanie finančných cieľov: monitorovať finančný výkon a podnikať korekčné opatrenia podľa potreby s cieľom dosiahnuť stanovené obchodné výsledky, to zahŕňa riadenie toku hotovosti a zabezpečenie včasných platieb od zákazníkov,
  • podporovať zlepšovanie ziskovosti a strát: identifikovať príležitosti na zlepšenie ziskovosti a zníženie strát, ako sú možnosti na zvýšenie predaja, zvýšenie efektívnosti a zníženie rizika, implementovať stratégie na zvýšenie ziskovosti v rôznych oblastiach podnikania,
  • sledovať trendy v podnikaní: neustále sledovať interné aj externé trendy, problémy a príležitosti v podnikaní s cieľom identifikovať oblasti pre tvorbu hodnoty, to zahŕňa udržiavanie informovanosti o vývoji trhu a aktivitách konkurentov.
  • zúčastniť sa na zdieľaní poznatkov: angažovať sa v komunitách v rámci organizácie s cieľom zdieľať najlepšie postupy a implementovať naučené lekcie v rôznych trhoch, toto podporuje kultúru neustáleho zlepšovania a inovácií.

Požiadavky zamestnania

  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií, ekonómie alebo príbuznej oblasti
  • plynná znalosť slovenského alebo českého a anglického jazyka
  • minimálne 3 roky pracovnej skúsenosti v oblasti financií, ideálne ako obchodný partner pre financie v zdravotníckej spoločnosti alebo v oblasti cenotvorby
  • skúsenosti s prácou s a pre zákazníka a interakcia s kolegami mimo finančnej funkcie
  • ideálne znalosti a odbornosť v oblasti zdravotníckych systémov, dynamiky trhu a konkurenčného prostredia
  • ideálne skúsenosti s prácou alebo štúdiom v zahraničí
  • zručnosti a schopnosti: systémové myslenie: dopady, tok myslenie celého podniku, E2E
  • aktívne hľadanie, vyjednávacie zručnosti, podnikateľské myslenie: prístup, orientácia
  • silné analytické: schopnosti, rozhodovanie
  • Excel, Power Point
  • SAP výhodou

Výhody

  • 2-3 dni Home office,
  • 13. plat - konkurenčný ročný bonus a platové odmeňovanie,
  • pracovné prostredie s vysokotechnologickými nástrojmi a prístupom k poznatkom,
  • orientácia na vysokovýkonnú kultúru a aktivity s výsledkovým charakterom,
  • príspevok na dôchodok po skúšobnej dobe,
  • dni na ošetrovanie v prípade choroby,
  • 5 dní dodatočnej dovolenky nad zákonný nárok,
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
  • voľné dni medzi vianočnými sviatkami.

O klientovi

Náš klient je farmaceutická spoločnosť.

Peter Vyslúžil