Finančný účtovník/čka

Lokalita okres Dunajská Streda
Nástup ASAP / dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda začína od 1.200-1.700€ brutto a finálna výška je v závislosti od skúsenosti

Máš dobré odborné znalosti v oblasti podvojného účtovníctva a v oblasti DPH v slovenských legislatívnych podmienkach? Máme pre Teba zaujímavú pracovnú ponuku v okrese Dunajská Streda.

Náplň práce

  • vedenie podvojného účtovníctva,
  • pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, príprava daňových priznaní PO, daň z mot. voz., DPH
  • účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry, pokladničné doklady, nedokončená výroby a pod.),
  • vyúčtovanie pracovných ciest, vedenie pokladne,
  • posudzovanie správnosti účtovných dokladov z daňového a účtovného hľadiska.
  • zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek a kontrola hlavnej knihy,
  • vypracovávanie pravidelných štvrťročných a ročných uzávierok a
  • príprava podkladov pre Štatistický úrad resp. bankové subjekty
  • spracovávanie výkazov pre potreby orgánov štátnej správy
  • pripravovanie reportov pre vedenie spoločnosti
  • plnenie iných úloh uložených finančným manažérom a stanovami subjektu

Požiadavky zamestnania

Detailné znalosti problematiky podvojného účtovníctva, oblasti DPH a daňovej legislatívy.

Výhody

  • poskytnuté zázemie v stabilnej spoločnosti,
    - umožňené dlhodobé uplatnenie a rast,
    - poskytnutie priestoru na interné kariérne rotácie,
    - nižšia náročnosť na mentálny stres,
    - vysoký etický štandard manažmentu aj zamestnancov.

O klientovi

Našim klientom je slovenská spoločnosť.

Peter Vyslúžil