FinOps (Cloud Financial Manager)

Lokalita Prague
Nástup By Agreement
Typ Plný úväzok
Mzda +100K CZK/ Monthly

Do expertního týmu Cloud architektů a inženýrů hledáme člověka, který pomůže navrhovat FinOps governance a bude se podílet na operativních FinOps úkolech.

Náplň práce

  • spolupráce na projektu, který navrhuje a implementuje cloud standardy
  • spolupráce při nasazování aplikácí do Azure, včetně modernizace a cloudifikace stávajících on-premise řešení

Požiadavky zamestnania

  • Zkušenosti s principy MS Azure governance s důrazem na finanční management
  • Azure FinOps nástroje a analýza dat v Cost management + Billing, Azure Advisor, případně jiné
  • Vytváření finančních podkladů pro potřeby projektového business case s využitím Azure Calculator a dokumentovaných billing modelů jednotlivých služeb
  • Rozpočtování, finanční prognózy
  • Reporting nákladů

Dále se Ti hodí:

  • Zkušenosti s technikami řízení a optimalizace nákladů
  • Ochota učit se a rozšiřovat své znalosti

Výhodou bude, pokud nám nabídneš:

  • Zkušenost s reportovacími nástroji např. Tableau
  • Praktické zkušenosti s cloudovými technologiemi Azure (technický přehled)
  • AZ-900, AZ-104 Azure certifikace
  • FinOps Foundation Certified Practitioner certification
Matej Kováč
Matej Kováč
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná