FrontEnd Developer/ Angular

Lokalita Bratislava/petržalka
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Mzda Je Závislá Od Skúseností A Seniority Kandidáta-Minimálna Nástupná Mzda: 1600 € Brutto Pri Plnom

  • Skvelá pracovná príležitosť pre FrondEnd developera stať sa členom agilného tímu, ktorý sa venuje internet bankingu.
  • Staneš sa súčasťou tímu, ktorý prepája požiadavky klientov a biznis útvarov do vývoja výnimočného, oceňovaného Internet bankingu. Vhodný kandidát nie je len vyhranený developer, ale má presah a záujem o x-fuknčnosť vo svojej práci (analýza, testing...).

Náplň práce

  • Tvojou náplňou práce bude:
  • vývoj aplikácií elektronického bankovníctva (Internet banking, e-commerce riešenia) pomocou moderných webových technológií
  • vývoj front-end vo frameworku Angular
  • spolupráca pri návrhu užívateľského riešenia
  • spolupráca pri analýze zmenových požiadaviek
  • implementácia a testovanie zmenových požiadaviek
  • spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu a súvisiacimi tímami

Požiadavky zamestnania

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

  • Angular - pokročilý
  • TypeScript - pokročilý
  • SASS - základy
  • HTML - pokročilý
  • CSS - pokročilý
  • JavaScript - pokročilý
  • Git - základy
  • Doplňujúce požiadavky:
  • záujem o moderné technológie
  • záujem učiť sa
  • komunikačné zručnosti
  • výhodou je grafické cítenie
  • výhodou sú skúsenosti v oblasti UX
  • výhodou je znalosť Java a Node.js

Výhody

Čo vám ponúkame?

  • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • Atraktívne kariérne príležitosti
  • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • Možnosť rotácií
  • Práca so skúsenými lídrami
  • Zvýhodnenia na produktoch
  • Príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • Príspevok na DDS
  • Dovolenka PLUS
Matej Kováč
Matej Kováč