FrontEnd iOS Developer

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 2.700 Eur

  • Jedinečná príležitosť pre FrontEnd developera so skúsenosťou s vývojom na mobilných aplikáciách (iOS).
  • Môžeš sa stať súčasťou agilného tímu mobilnej bankovej aplikácie v digitálnej banke.
  • Sme fungujúci agilný tím, ktorý pravidelne prináša inovácie, zlepšenia a nové funkcionality mobilnej aplikácie pre klientov. V takomto tíme nebudeš mať núdzu o komplexitu, rôznorodosť úloh, priestor na realizáciu. Spoznáš široké spektrum odborníkov v tíme, priateľskú a súčasne náročnú pracovnú atmosféru.
  • Ak Ti vyhovuje pracovať v dynamickom prostredí a chceš spoznať špecifiká vývoja v banke, čítaj ďalej aký profil kandidáta hľadáme.

Náplň práce

  • Náplňou práce FrontEnd developera je porozumieť požiadavkám biznisu, vedieť ich analyzovať a navrhovať spôsoby ich implementácie. Realizovať vývoj agilným spôsobom v spolupráci s ostatnými vývojárskymi a biznis tímami v banke. Vhodný kandidát nie je len vyhranený developer, ale má presah aj do analýz a testovania.
  • Bežnou súčasťou práce je aj pravidelná a profesionálna komunikácia v tíme a mimo neho, získavanie spätnej väzby z biznisu, prinášanie vlastných nápadov.
  • Vhodný kandidát má neustály záujem rozširovať svoj prehľad v technológiách a trendoch.

Požiadavky zamestnania

  • Orientácia v Objective C
  • Pokročilá znalosť vývoja: Swift (iOS)
  • Skúsenosti a schopnosť analyzovať prichádzajúce požiadavky
  • Samostatnosť pri navrhovaní spôsobu implementácie požiadaviek
  • Skúsenosť a znalosť JSON, GIT (Formulare su v custom frameworku cez json. Zvysok su storyboardy, ale najde sa aj UI v kode)
  • Skúsenosť s vývojom na mobilných aplikáciách (formulárové zobrazovanie)
  • Plynulá angličtina
  • Komunikatívnosť potvrdená cez skúsenosť s tímovou prácou (zažitý agilný prístup výhodou)
  • Znalosť bankového prostredia výhodou

Výhody

  • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • Atraktívne kariérne príležitosti
  • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • Práca so skúsenými lídrami
  • Zvýhodnenia na produktoch banky balík služieb, úvery, zmenárenské služby
  • Príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • Príspevok na DDS
Matej Kováč
Matej Kováč
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná