Full-stack Developer - PHP/ Digital Development Studio

Lokalita Fully Remote
Nástup ASAP
Typ Full time,Self employment
Mzda EUR 2000 (junior) - EUR 3200 (medior) Gross/ Monthly - Freelance/ICO

Si PHP Developer a rád by si pracoval na projektoch v oblasti vývoja Web stránok a
e-commerce pre medzinárodných klientov?

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou Digital Development Studio teamu, ktorý aktívne zastrešuje viaceré klientské platformy ako IoT platform, Presentation portal, Healthcare solutions.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý vyvíja softvér pre klientov a ponúka komplexné technologické riešenie s názvom “Tím ako Služba (TaS)” .

Ako technologický partner prináša inovácie v oblasti "Custom made software" a ponúka aj iné služby ako "Rapid prototyping, IT Consultancy, Refactoring".

Zaujala Ťa táto pracovná príležitosť?

Náplň práce

  • Vývoj stránok pre e-shopy, postavené na WooCommerce, Woodpress, Symfony
  • Rozvoj funkcií, update a spravovanie chýb na web stránke
  • Vývoji nových projektov v oblasti e-commerce, rôznych klientkých platforiem
  • Poskytovananie supportu pre zákazníka.

Požiadavky zamestnania

  • 2+ roky skúseností s PHP (Symfony, WordPress)
  • 2+ roky skúseností front-end:  Vue.js / React alebo Angular
  • CSS (Tailwind)
  • GitFlow, Git
  • Anglický jazyk- B2.

  • Flexibilná pracovná doba/ Hybrid working mode is optional or fully remote
  • Šanca na kariérny rast na externých školeniach
  • Extra dni dovolenky.

Tešíme sa na teba, že nám dáš o sebe vedieť zaslaním tvojho CV.

Veronika Mačuhová