Fyzioterapeut

Lokalita Trnava
Nástup 09/2019
Typ HPP
Mzda 800

Hľadáme kandidátov na pozíciu Fyzioterapeut !

Náplň práce

– komplexné kineziologické a ergonomické vyšetrenie – posudzovanie zdravotného stavu – aplikácia metód fyzikálnej terapie – vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení – vedenie dokumentácie o zdravotnom stave – práca na Klinike alternatívnej medicíny – pracovný pomer na dobu neurčitú

Požiadavky zamestnania

– VŠ vzdelanie I. stupňa v odbore fyzioterapia – minimálne 2 roky praxe v obore – flexibilita, komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie

– Klinika alternatívnej medicíny - hľadajú kandidáta s Bc. titulom

  • Ide o novovznikajúci koncept, čo sa týka pracovnej doby, všetko bude závisieť od dohody so zamestnávateľom - nevieme presne, podľa všetkého bude pracovať v závislosti od naplánovaných zákaziek
  • zatiaľ presne nevieme všetky detaily - tie budú kandidátovi komunikované na osobnom pohovore v danej spoločnosti
Linda Gachová