Hľadáme kolegov/kolegyne do skladu s oblečením. Doprava ZDARMA.

Lokalita Kostolné Kračany, Dunajská Streda, Galanta, Šaľa, Komárno
Nástup ihneď
Typ Brigáda / TPP
Mzda 5,86-7,60 € /hod. + Bonusy A Príplatky

Do novootvoreného skladu s módnym oblečením hľadáme kolegov/kolegyne pre vykonávanie manuálnej práce. Možnosť pracovať na dohodu, TPP, živnosť.Pracuje sa 2 zmeny - ranná, poobedná. Doprava je zabezpečená ZADARMO až do 60km.

Náplň práce

Do novootvoreného skladu s módnym oblečením hľadáme kolegov/kolegyne pre vykonávanie manuálnej práce.Možnosť pracovať na dohodu, TPP, živnosť.Pracuje sa 2 zmeny- ranná, poobedná. Ponúkame Vám BEZPLATNÚ dopravu zo smerov DS, GA, SA, KN. Vašou prácou bude:- manipulácia s tovarom- vyskladňovanie/ naskladňovanie tovaru- príprava tovaru na expedíciu- balenie a štítkovanie- ďaľšie práce na základe požiadaviek nadriadenéhoPlat:- 5,86 €/h - na dohodu- 7,60 €/h - na živnosť- 1200 €/mesiac - TPP

Požiadavky zamestnania

  • ochota pracovať na 2 zmeny- ochota pracovať cez víkendy- minimálne základné vzdelanie- bezúhonnosť

  • doprava ZADARMO- zabezpečená strava - práca v modernom, čistom prostredí- možnosť sa vzdelávať- kompletné zaškolenie- možnosť kariérneho rastu

O klientovi

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v módnom priemysle.

Tunde Némethová