Hľadáme operátorov výroby do Trnavy

Lokalita Trnava
Nástup ihneď
Typ TPP
Mzda 767 - 1 100 Eur/mesiac

Aktuálne obsadzujeme pozíciu do výrobnej spoločnosti v Trnave.

Náplň práce

Hľadáme šikovných a pracovitých operátorov výroby do automobilového priemyslu s množstvom benefitov. Čo vám ponúkame?- stabilné zamestnanie - dochádzkový bonus do 150 €- bonus za zaškolenie 100 €- 13. a 14. plat Náplň práce : - montáž a kompletizácia sedačiek podľa pracovných postupov- zodpovednosť za kvalitu hotových výrobkovPracovná doba : - 3- zmenná prevádzka- víkendy voľné

Požiadavky zamestnania

  • fyzická zdatnosť, spoľahlivosť a manuálna zručnosť- ochota pracovať na zmeny- ochota učiť sa nové veci

  • dochádzkový bonus k výplate- možnosť pracovať nadčas- firemná doprava- odmeny za sprostredkovanie Vášho kamaráta/kolegu- príspevok do III. dôchodkového piliera- reálna možnosť kariérneho postupu na tímlídra príp. vedúceho zmeny- stabilná práca

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčších medzinárodných výrobcov automobilových dielov na svete a je číslo 1 v oblasti interiérov vozidiel a technológie kontroly emisií.

Ľuboš Tandlmayer