Hľadáme pickerov/ vodičov VZV a retrakárov - práca na živnosť v Seredi

Lokalita Sereď
Nástup Dohodou
Typ Samostatne zárobková činnosť
Mzda 8 - 9,50 €/hod. - závisí od pozície, ktorú si vyberiete.

Hľadáme motivovaného a spoľahlivého pracovníka na pozíciu picker/vodič vzv, retrakár do poprednej firmy v oblasti logistických riešení v Seredi. Táto práca ponúka príležitosť pracovať v dynamickom prostredí so skvelým tímom. Neváhajte a pridajte sa k nám!

Náplň práce

Vaša náplň práce bude:
- zber a odvoz kartónov, paliet a obalov v sklade pomocou VZV alebo retraku
- práca so skenerom
- príjem a kontrola materíálu

Práca v trojzmennej prevádzke:
Ranná             05:50 - 13:50
Poobedná      13:50 - 21:50
Nočná             21:50 - 05:50

Požiadavky zamestnania

  • Prax s obsluhou motorových vozíkov (VZV, retrakár),
    - Platný preukaz - skupiny W1
    - Spolahlivosť a zodpovednosť

Výhody

  • Možnosť dlhodobej spolupráce
    - Príjemné pracovné prostredie
    - Možnosť ďalšieho profesného rastu a rozvoja

O klientovi

Spoločnosť, pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná je zameraná na portfólio služieb, ktoré zahŕňa skladovanie, manipuláciu, co-packing a colné služby. Spoločnosť pôsobí na 3 kontinentoch v 14 krajinách. V strednej Európe pôsobí v 4 krajinách: Poľsku, Českej republike, Slovensku a Maďarsku.

Patrik Žuffa
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná