Hľadáme šikovných kolegov/kolegyne do skladu s oblečením.

Lokalita Bratislava
Nástup ihneď
Typ brigáda
Mzda Od 5,86-7,60 €/ Hod + Bonusy

Hľadáte si stabilnú, dlhodobú prácu?  Pošlite nám svoj životopis a staňte sa členom nášho tímu. Ponúkame Vám prácu v sklade s oblečením. Možnosť pracovať na dohodu/živnosť. Miesto výkonu práce sa nachádza v blízkosti Bratislavy, kam je zabezpečená DOPRAVA ZDARMA.

Náplň práce

  • manipulácia s tovarom - vyskladňovanie/ naskladňovanie tovaru - príprava tovaru na expedíciu - balenie a štítkovanie - ďaľšie práce na základe požiadaviek nadriadenéhoPlat:- 5,86 €/h (brutto) na dohodu- 7,60 €/h na živnosť

Požiadavky zamestnania

  • ochota pracovať na dve zmeny- fyzická zdatnosť- ochota pracovať aj cez víkend

  • doprava ZADARMO - zabezpečená strava  - práca v modernom, čistom prostredí - možnosť sa vzdelávať - kompletné zaškolenie - možnosť kariérneho rastu

O klientovi

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v módnom priemysle.

Mgr. Andrea Hozáková