Hľadáme spoľahlivých pracovníkov na jednoduchú montáž

Lokalita Dubnica nad Váhom
Nástup ASAP
Typ dohoda
Mzda 5 €/hod Brutto.

Hľadáme spoľahlivých pracovníkov na jednoduchú obsluhu a montáž súčiastok.

Náplň práce

  • nenáročná práca v sede,- výroba súčiastok,- ľahká montážna práca,- obsluha pedálového zariadenia na výrobu súčiastok,- balenie hotových výrobkov,- kontrola hotových výrobkov.

Požiadavky zamestnania

  • práca na 2 zmeny,- vhodné pre ID/ZŤP - vhodné pre študentov- časová flexibilita.

  • časová flexibilita,- príplatky za prácu v sobotu/nedeľu- príplatok za prácu v riziku

Náš klient je zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel, poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.

Bc. Anna Zuziaková