Hľadáš brigádu popri práci alebo štúdiu? Známy potravinový reťazec prijíma pokladníkov do svojich predajní.

Lokalita Bratislava
Nástup Ihneď/dohodou
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda 4,80/ hod. brutto

Hľadáme spoľahlivého pracovníka/pracovníčku na pozíciu pokladníka v našom potravinárskom reťazci. Ak máte vášeň pre službu zákazníkom, ste tou pravou osobou, ktorú hľadáme!

Náplň práce

  • Obsluha pokladní, vrátane správneho a efektívneho vykonávania transakcií.
  • Poskytovanie vynikajúcej zákazníckej služby.
  • Kontrola a správa hotovosti na pokladni.
  • Dodržiavanie všetkých interných pravidiel a postupov týkajúcich sa pokladníckej činnosti.
  • Podpora tímovej spolupráce a komunikácia s kolegami.

Požiadavky zamestnania

  • Skúsenosti v oblasti pokladníctva
  • Potravinársky preukaz
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť
  • Dôslednosť vo vykonávaní úloh

Výhody

  • priateľský prístup personálu
    - nenáročná práca
    - dynamický kolektív a rodinná atmosféra
    - brigáda popri štúdiu, inej práci

Spoločnosť, pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná sa zameriava na predaj potravín a ďalších domácich potrieb. Táto spoločnosť sa snaží ponúkať široký sortiment výrobkov pre svojich zákazníkov a súčasne sa sústreďuje na kvalitu a dostupnosť tovaru.

Filip Kudlej