Hľadáš brigádu popri práci alebo štúdiu? Známy potravinový reťazec prijíma pracovníkov na oddelenie lahôdok.

Lokalita Bratislava
Nástup Ihneď/dohodou
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda 4,80

Hľadáme pracovníkov na pozíciu Pracovníka/-čky za pultom lahôdok v našej obchodnej prevádzke. Táto pozícia je vhodná pre jednotlivcov s vášňou pre kvalitnú službu zákazníkom a záujmom o prácu s potravinami.

Náplň práce

  • Pomoc zákazníkom pri výbere a poskytovanie zákazníckej obsluhy.
  • Výdaj lahôdok z chladených pultov podľa požiadaviek zákazníkov.
  • Dodržiavanie hygienických noriem pri manipulácii s potravinami a udržiavanie čistoty vo svojom pracovnom prostredí.
  • Informovanie zákazníkov o aktuálnych akciách, zľavách a nových produktoch.

Požiadavky zamestnania

  • Potravinársky preukaz
  • Skúsenosti v oblasti zákazníckej obsluhy sú vítané, ale nie podmienkou.
  • Dobré komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme.
  • Záujem o prácu s potravinami a ochota učiť sa nové veci.

Výhody

  • Stabilná práca v renomovanej spoločnosti.
  • Príležitosť rozvíjať svoje zručnosti v oblasti zákazníckej obsluhy a potravín.
  • Príjemné pracovné prostredie.

Spoločnosť, pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná sa zameriava na predaj potravín a ďalších domácich potrieb. Táto spoločnosť sa snaží ponúkať široký sortiment výrobkov pre svojich zákazníkov a súčasne sa sústreďuje na kvalitu a dostupnosť tovaru.

Filip Kudlej