Hlavný účtovník/ Hlavná účtovníčka

Lokalita Bratislava
Nástup ASAP alebo dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 2.000€ - 2.450€/mesiac + motivačná mesačná variabilná zložka

Pre nášho klienta, nadnárodnú firmu pôsobiacu v oblasti cestovneho ruchu, hľadáme do tímu nového kolegu na vedenie účtovníctva kompletnej účtovnej agendy.

Náplň práce

  • zodpovednosť za kompletné vedenie účtovníctva spoločnosti v IFRS a SAS.,
  • vedenie tímu účtovníkov vo zverených úsekoch,
  • spracovanie mesačnej a ročnej uzávierky vrátane daňového priznania,
  • spracovanie mesačných výkazov DPH, zodpovednosť za ostatné daňové priznania a zúčtovanie daní,
  • rekonciliácia účtov, kontrola účtovania a riešenie nezrovnalostí,
  • reporting, spracovanie finančných analýz a štatistík, spolupráca s controllingom,
  • spolupráca s audítormi a daňovými poradcami, orgánmi štátnej správy as ostatnými inštitúciami pri vykonávaní kontrol a revízií,
  • poskytovanie a spracovávanie podkladov pre potreby riadenia a rozhodovania organizácie,
  • sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa účtovnej problematiky a ich aplikácie v oblasti účtovníctva,
  • zodpovednosť za zabezpečovanie archivácie účtovných písomností v rámci platnej legislatívy,
  • správa interných smerníc,
  • plnenie ad hoc úloh na základe pokynov nadriadeného,
  • spolupráca na projektoch v rámci skupiny.

Požiadavky zamestnania

  • SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru,
  • výborná znalosť účtovných štandardov, IFRS, SAS.,
  • znalosť systému SAP a znalosť práce v MS Office (Word, Excel, PowerPoint) na pokročilej úrovni,
  • znalosť daňového systému a základné právne povedomie,
  • angličtina na komunikatívnej úrovni,
  • pokročilá znalosť Excelu,
  • samostatnosť a zodpovednosť.

Výhody

  • motivačné ohodnotenie

  • 3 dni Sick Days

  • zľavy na dovolenku pre seba, rodinu a známych

  • úzku spoluprácu s vedúcim a s kolegami

  • referral bonus

  • prácu v príjemnom a modernom prostredí

  • multisport karta za zvýhodnenú cenu

  • možnosť občasnej práce formou home officie 1 deň v týždni

  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

  • príjemné pracovné prostredie

O klientovi

Nášim klientom je nadnárodná firma pôsobiaca v oblasti cestovného ruchu.

Peter Vyslúžil
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná