Hlavný účtovník

Lokalita Nižná
Nástup ihneď resp. dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1700 Eur Brutto Fix + Variabilná Zložka

Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti maloobchodu a veľkoobchodu už viac ako 20 rokov. Do jeho tímu aktuálne hľadáme skúseného účtovníka / účtovníčku s výbornými znalosťami v oblasti podvojného účtovníctva vrátane účtovania exportu a spracovania daní na základe platnej slovenskej legislatívy. Úspešný kandidát by mal mať skúsenosti aj s vedením ľudí a organizáciou práce.

Náplň práce

  • zodpovednosť za komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva,
    - metodické riadenie účtovania a procesov v súlade s platnou legislatívou,
    - riadenie tímu účtovníkov,
    - mesačné, ročné uzávierky a vykazovanie,
    - spracovanie výkazov k DPH,
    - kompletné zabezpečenie spracovania účtovných dokladov, výkazov DPH, dodávateľských a odberateľských faktúr, pokladňa, bankové
      výpisy, interné doklady,
    - skúsenosti s účtovaním exportu do zahraničia je výhodou,
    - komunikácia s obchodnými partnermi,
    - audit 1x ročne (aktívna komunikácia s auditormi)

Požiadavky zamestnania

- fakturácia - pokročilý,
- podvojné účtovníctvo - pokročilý,
- pokladňa - pokročilý,
- microsoft Word - pokročilý,
- microsoft Excel - pokročilý,
- zodpovednosť,
- flexibilita,
- komunikatívnosť,
- samostatnosť,
- príjemné vystupovanie,
Odborné požiadavky:
- prax v podvojnom účtovníctve,
- logické myslenie,
- prax vo vedení ľudí v kolektíve účtovného oddelenia,
- odolnosť voči stresu

Výhody

– práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
– možnosť sebarealizácie,
– možnosť školení, vzdelávania, profesijného rastu,
– priateľský kolektív,
- zamestnanecké zľavy – zvýhodnený nákup tovaru z našej ponuky
– rôzne finančné benefity
– koncoročné odmeny, zamestnanecké zľavy, príspevok do III. dôchodkového piliera, na rekreáciu, vernostná odmena,
– firemné spoločenské akcie,
- stravné lístky,
- prémie, odmeny,
- vernostná odmena za odpracované roky

O klientovi

Našim klientom je výrobno-obchodná spoločnosť.

Silvia Stránska