HR Specialist / Personalista

Lokalita Okres Žarnovica
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1.800 EUR/mesiac + finančný bonus. Posúdime spoločne, na základe Vašich skúseností.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť s tradíciou.

Náplň práce

​PERSONALITY SK & CZ prináša zaujímavú novú pracovnú pozíciu v oblasti HR. Pre nášho významného Klienta, silnú a úspešnú medzinárodnú spoločnosť, obsadzujeme exkluzívne pozíciu HR Specialist / Personalista. Náš Klient ponúka možnosť sebarealizácie, podporu pri onboardingu, príjemnú firemnú kultúru a stabilitu.

Vaše priortiné úlohy budú:

  • Spolupráca na rôznych HR projektoch v rámci spoločnosti
  • Vedenie personálnej agendy zamestnancov a aktualizácia údajov v systéme
  • Koordinácia a plánovanie školení a ich evidencia v systéme
  • Podieľanie sa na adaptačnom procese novoprijatých zamestnancov
  • Úzka spolupráca s manažérmi jednotlivých oddelení v rámci HR projektov
  • Spolupráca s HR tímom na centrálnej úrovni
  • Tvorba personálnych reportov a iných prehľadov pre potreby manažmentu
  • Podpora v oblasti GDPR
  • Sledovanie legislatívnych predpisov, zmien a požiadaviek

Požiadavky zamestnania

  • Ukončené SŠ, alebo VŠ vzdelanie
  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii, min. 2 roky (napr. Personalista, HR Specialist a pod.)
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni, B2
  • Znalosť Zákonníka práce a personálnych procesov
  • Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
  • Znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
  • Dynamická, komunikatívna osoba s pozitívnym prístupom
  • Flexibilita, proaktívny prístup, dobrá organizácia práce, zodpovednosť

  • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou
  • Motivujúce finančné ohodnotenie, vrátane atraktívnych finančných bonusov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Ponuka ďalších benefitov / cafeteria
  • Príjemná a priateľská firemná kultúra
  • Príspevok do DDS
  • Finančné príspevky pri životných jubileách
  • Podpora pri onboardingu
  • Pravidelné firemné eventy

Mária Jančovičová Gyepes