IT Analyst/ETL

Lokalita Bratislava (Košice)
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 2 000 Eur/mesiac V Tomto Prípade Neponúkame Jednotnú Nástupnú Mzdu

Vyznáš sa v databázach a chceš pracovať s dátami? Máš rád/rada technológie ako Hadoop, Cloud, Oracle?  Chceš  sa v tejto oblasti rozvíjať? U nás v DWH ti to umožníme, v tvorivom tíme. Budeš pri budovaní a rozvoji big data technológií, budeš mať možnosť robiť ETL analytika, vymýšľať veci okolo big data, veľa sa naučiť a byť v tíme kde je dobrá atmosféra

Náplň práce

  •  dizajn, vývoj  a implementácia batch ETL procesov
  •  návrh a riešenie nových možností v rámci Hadoop, Oracle, Cloud...
  •  prieskum, testovanie, implementácia nových možností a technológií pre DWH oblasť
  •  ladenie a optimalizácia existujúcich riešení
  •  monitorovanie a prevádzka ETL procesov
  •  aktívna účasť pri architektonických návrhoch nových DWH riešení

  • design, development and implementation of batch ETL processes
  • design and solution of new possibilities within Hadoop, Oracle, Cloud...
  • research, testing, implementation of new possibilities and technologies for the DWH area
  • debugging and optimizing existing solutions
  • monitoring and operation of ETL processes
  • active participation in architectural designs of new DWH solutions

Požiadavky zamestnania

  • Ideálny kandidát má tieto zručnosti a skúsenosti:
  • 3 a viac rokov skúseností s dátovým spracovaním (ideálne DWH, Data Engineer)
  • skúsenosť s jednou s relačných databáz (Oracle, PostgreSQL, MSSQL)
  • silné analytické myslenie
  • inklinácia k moderným riešeniam a technológiám
  • základné znalosti Linux (bash), Phyton, GIT, Hadoop
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup
  • Výhodou je:
  • plynulá angličtina
  • skúsenosti z oblasti DWH
  • vysokoškolské vzdelanie matematického/technického zamerania

  • The ideal candidate has the following skills and experience:
  • 3 or more years of experience with data processing (ideally DWH, Data Engineer)
  • experience with one with relational databases (Oracle, PostgreSQL, MSSQL)
  • strong analytical thinking
  • inclination to modern solutions and technologies
  • basic knowledge of Linux (bash), Phyton, GIT, Hadoop
  • responsibility, reliability, proactive approach
  • The advantage is:
  • fluent English
  • DWH experience
  • university degree in mathematics / technology

Výhody

  • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch banky balík služieb personal, úvery, zmenárenské služby
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na DDS
  • dovolenka PLUS

  • the opportunity to stand at the birth of banking innovations
  • attractive career opportunities
  • quality professional and personal development
  • work with experienced leaders
  • benefits on products, personal service package, loans, exchange services
  • health care allowance
  • contribution to supplementary pension fund
  • additional holiday days
Matej Kováč
Matej Kováč