IT Analytik/ čka - aplikačné integrácie

Lokalita Bratislava/ Hybrid
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 3000+ podla seniority

Do 10-členného agilného teamu hľadáme talentovaného analytika, ktorý by s nami analyzoval riešenia v rôznych interných aplikáciách, ktoré pomôžu nielen interným zamestnancom ale aj našim klientom.

Náplň práce

  • pochopenie biznisových potrieb, definícia funkčných požiadaviek, a ich preklad do IT riešenia - podieľanie sa na tvorbe technického dizajnu a tvorba funkčných špecifikácií
  • tvorba a revízia odhadov prácnosti v spolupráci s programátormi,
  • Navrhovanie integračného rozhrania pre komunikáciu medzi komponentami IT infraštruktúry banky a tvorba dátových modelov
  • Poskytovanie súčinnosti jednotlivým roliam vývojového procesu (biznis zadávateľ, architekt, vývojár, tester - interného alebo externého riešiteľského teamu)
  • podporovanie testovacej a produkčnej verzie aplikácií a práca na analýze pri oprave chýb
  • komunikácia s internými oddeleniami a externými dodávateľmi

Požiadavky zamestnania

  • skúsenosťami s vypracúvaním analýz, navrhovaním riešení a alternatív, definíciou testovacích scenárov, poskytovaním konzultácií a podpory vývojárom
  • logickým a analytickým myslením
  • komunikačnými schopnosťami a samostatnosťou
  • základnými znalosťami SOAP/REST služieb, štruktúr XML, JSON, relačných a nerelačných DB, jazykom SQL

Výhodou je:

  • znalosť AXON, Camunda framework
  • znalosť microservisnej architektury
  • znalosť UML, BPMN modelovania
  • znalosť JIRA, Confluence
  • znalosť anglického jazyka (B2)

O klientovi

banka

Matej Kováč
Matej Kováč