Test/ IT Analyst

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda +1500,- + Kvartálne Odmeny 300,-

Hľadáme IT Analytika, ktorý bude mať zodpovednosť za všetky požiadavky na zmenu
- od diskusie s obchodnými tímami cez analýzu, testovanie a školenie až po odovzdanie tímu podpory

Náplň práce

  • Analýza a spracovanie užívateľských požiadaviek
  • Vedenie procesu funkčných špecifikácií
  • Testovanie dodávok - návrh testovacích plánov a testovacích prípadov, príprava testovacích údajov, vykonávanie testov, riadenie používateľského akceptačného testovania a podávanie správ o výsledkoch
  • Príprava školení pre tím
  • Participácia na projektoch spoločnosti
  • Dokumentácia zmenových požiadaviek a interných procesov
  • Poskytovanie podpory pre tím vývoja a koncových užívateľov

Požiadavky zamestnania

Vzdelanie:

vysokoškolské

„stredoskolske s maturitou“ + dostatok skusenosti

Vzdelanie v odbore

IT, Technické

Jazykové znalosti

Aktívna znalosť anglického jazyka - English - Advanced (C1)

Ostatné znalosti

  • Knowledge of SQL, XML, REST API / web services in general – mierne pokrocily
  • Microsoft Excel – Pokročilý

 Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • vynikajúce komunikačné zručnosti smerom k interným i externým zákazníkom
  • samostatnost, proaktivní přístup
  • spolehlivost
  • analytické myslenie a kreativita
  • základná znalosť business procesov v obchodnej firme
  • dobrá znalosť informačných technológií, informačných systémov
Matej Kováč
Matej Kováč