IT Analytik pre oblasť DWH

Lokalita Bratislava/Košice/Prešov
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 2000,- Podľa Seniority +

Dátová oblasť má dnes budúcnosť a ponúka široké možnosti rozvoja. Ak chceš pracovať s dátami a okrem analýz sa chceš venovať technológiám ako hadoop, real time databázam či cloud technológiám na DWH, pridaj sa ku nám do tímu odborníkov pripravených zdieľať svoje skúsenosti.

Náplň práce

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

  • praktická znalosť SQL ideálne 3 rok
  • základná znalosť Oracle databáz
  • anglický jazyk - aktívne
  • Doplňujúce požiadavky
  • výborné analytické myslenie
  • skúsenosti z oblasti DWH výhodou

  • znalosť analytického nástroja výhodou
  • vysokoškolské vzdelanie
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup
  • vhodné aj pre absolventa/absolventku so znalosťami uvedených technologií

Požiadavky zamestnania

  • analýza a riešenie požiadaviek pre spracovanie dát do DWH
  • spoluprácu pri architektonických návrhoch
  • ladenie a optimalizáciu riešení
  • aktívnu prácu na projektoch - kreativita vítaná
  • inovácie v dátovej oblasti

Výhody

  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch banky balík služieb personal, úvery, zmenárenské služby
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na DDS
  • dovolenka PLUS

Matej Kováč
Matej Kováč