IT analytik pre oblasť DWH Risk&Finance

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 2200 € / brutto v závislosti od skúseností kandidáta

Hľadáme člena tímu, IT analytika do DWH ETL pre oblasť Risk&Finance, ide o súčasť agilného tímu. Pridajte sa k odborníkom, ktorých práca baví a pracujú v dobrej atmosfére. Budete sa podieľať na analýzach, príprave a spracovaní údajov do DWH, hrať sa s dátami a technológiami. Možnosti sú široké a kreativita je vítaná. Ak chcete odborne rásť a učiť sa, ste tu správne.

Náplň práce

  •  analýza a riešenie požiadaviek pre spracovanie dát do DWH
  •  návrh, analýza a tvorba špecifikácií pre nové biznis požiadavky
  •  spolupráca pri architektonických návrhoch
  •  ladenie a optimalizácia riešení
  •  aktívna práca na projektoch
  •  inovácie v dátovej oblasti
  •  skúšanie nových technológií a prístupov

Požiadavky zamestnania

  • praktická znalosť SQL, ideálne 3 roky
  • základná znalosť Oracle databáz
  • aktívna angličtina
  • výborné analytické myslenie
  • znalosť Risk and Finance oblasti výhodou
  • skúsenosti z oblasti DWH ETL
  • výhodou sú skúsenosti z oblasti DWH architektúry
  • vysokoškolské vzdelanie
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktivita

Výhody

  • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • možnosť rotácií v rámcí skupiny
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch banky
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na DDS
  • dovolenka PLUS

O klientovi

Prémiová banka.

Matej Kováč
Matej Kováč