IT analytik/architekt pre oblast DWH

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 2000

  • Láka Vás práca v v time odbornikov, ktorých práca baví a pracujú v dobrej atmosfére? Chcete sa podielať na analýzach, príprave a spracovaní údajov do DWH ?

    Budete sa podielať na:
  • analýzach a riešení požiadaviek pre spracovanie dať do DWH
  • návrhoch, analýze a tvorbe špecifikácií pre nové biznis požiadavky
  • spolupráci pri architektonických návrhoch
  • ladení a optimalizácii riešení
  • aktívnej práci na projektoch
  • spoluprácu pri architektonických návrhoch
  • ladenie a optimalizáciu riešení
  • inovácie v dátovej oblasti

Náplň práce

  • Požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Aký je ideálny kandidát?

  • praktická znalosť SQL ideálne 3 roky
  • základná znalosť Oracle databáz
  • anglický jazyk - aktívne

Doplňujúce požiadavky:

  • - výborné analytické myslenie
  • - skúsenosti z oblasti DWH výhodou
  • - znalosť analytického nástroja výhodou
  • - vysokoškolské vzdelanie
  • - zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup

Výhody

  • príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
  • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • možnosť rotácií v rámcí skupiny
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch banky, úvery, zmenárenské služby
  • motivačné nadštandardné ohodnotenie
  • možnosť stať sa akcionárom banky
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na DDS
  • dni voľna navyše s programom Dovolenka PLUS
Monika Krizova