IT technik pre IT network riešenia a kybernetickú bezpečnosť - študent

Lokalita Bratislava
Nástup ihneď/dohodou
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda od 7 EUR/hod

Hľadáme šikovného študenta pre IT network riešenia a kybernetickú bezpečnosť.

Náplň práce

- konfigurácia sieťových a bezpečnostných technológií
- implementácia a návrh technických riešení
- participácia na projektoch v zmysle pridelených úloh
- vykonávanie konzultačnej činnosti a podpora zákazníckych systémov
- vykonávanie ďalších pridelených úloh v rámci projektového tímu
- vzdelávanie a získavanie reálnych skúseností zo sveta IT bezpečnosti

Požiadavky zamestnania

- IT network
- kybernetickej bezpečnosti
- programovaní

Výhody

- práca v dynamickom kolektíve v menšej slovenskej firme
- PC, mobilný telefón
- možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rozvoja
- teambuildingy

Matej Kováč
Matej Kováč