Aplikačný špecialista

Lokalita Bratislava
Nástup by agreement
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda Od 1600 € Brutto A Viac.

  • Baví Ťa pestrá práca s novými technológiami a aplikáciami?
  • Láka Ťa pracovať v dynamickom prostredí a máš chuť vedieť ako to chodí v banke?
  • Chceš zužitkovať svoje skúsenosti alebo tvoja kariera iba začína?
  • Máš chuť sa neustále zlepšovať?
  • Baví ťa analyzovať a riešiť problémy?
  • Patrí medzi tvoje vlastnosti úprimnosť, náročnosť, vzájomný rešpekt a úcta?
  • Tak máš príležitosť pracovať s nami!

Aké výzvy ťa u nás čakajú?

  • Sme tím Collections Strategy. Naším cieľom je pomáhať klientom pri riešení ich finančných problémov tak, aby sme im vyšli v ústrety v čo najvyššej možnej miere, pri súčasnom dodržaní legislatívnych požiadaviek a pravidiel obozretného fungovania banky. Zabezpečujeme pre kolegov, ktorí sa venujú vymáhaniu pohľadávok nastavovanie procesov, ich kontrolu a zlepšovanie, aplikačnú podporu a reporting.
  • Aktuálne hľadáme človeka, ktorý bude nastavovať zvolené stratégie do aplikácií, spolupracovať s produktovými a IT útvarmi, riešiť operatívne požiadavky vyplývajúce z collections prevádzky.
  • Aká bude tvoja náplň práce:
  • administrácia, konfigurácia a optimalizácia collections aplikácií
  • testovanie a zavádzanie pripravovaných zmien v aplikáciách
  • poskytovanie podpory pre prevádzku vymáhania pohľadávok
  • spolupráca pri identifikácii a riešení incidentov, problémov a servisných požiadaviek s ostatnými útvarmi banky
  • úzka spolupráca s oddelením aplikačného vývoja a externými dodávateľmi
  • spolupráca pri návrhu a implementácii stratégií a nástrojov vymáhania pohľadávok
  • spolupráca na vzdelávacích aktivitách, mentoring a šírenie znalostí v tíme

  • Náplň práce

    Aké zručnosti a skúsenosti potrebuješ, aby si to s nami zvládol/la?

    • SQL – čítať aj napísať kód
    • základná znalosť architektúry systémov
    • JBoss, Report Builder, prostredie SQL, Putty – znalosť výhodou
    • schopnosť analyzovať problém/požiadavku a navrhnúť riešenie
    • samostatnosť – hľadanie riešení, oslovovanie iných útvarov
    • záujem učiť sa nové veci a napredovať
    • aktívna angličtina (kvôli pravidelnej komunikácii naprieč európskou skupinou Raiffeisen Bank International)
    • komunikácia so spolupracujúcimi útvarmi
    • pozitívny prístup

    Výhody

    Čo ti ponúkame?

    • príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
    • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
    • atraktívne kariérne príležitosti
    • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
    • možnosť rotácií
    • práca so skúsenými lídrami
    • zvýhodnenia na produktoch
    • motivačné nadštandardné ohodnotenie
    • príspevok na zdravotnú starostlivosť
    • príspevok na DDS
    • dni voľna navyše s programom Dovolenka PLUS

    O klientovi

    A kto sme my?

    • Sme tím ľudí, ktorí Ti poskytnú potrebnú podporu. Tímovú prácu a spoločnú orientáciu na výsledky máme v DNA. Nebudeš mať núdzu o komplexitu a rôznorodosť úloh, ale aj o fungovanie v tíme ľudí nielen čistých IT (interných aj externých), ale aj biznis. Spoznáš široké spektrum nových ľudí a priateľskú (ale náročnú) pracovnú atmosféru. Naše bezproblémové operatívne fungovanie bude aj Tvojou prioritou.
    • Budeš súčasťou tímu, ktorý pomáha pri zavádzaní inovácií, pracuje s modernými technológiami a aktívne sa zúčastňuje na realizácii atraktívnych projektov v rámci banky. Sledujeme a udržujeme kvalitu prevádzkovaných aplikácii a služieb dôležitých pre interných užívateľov banky ako aj klientov. Zažiješ aktívnu spoluprácu s ďalšími tímami podieľajúcimi sa na tvorbe a prevádzke riešení.
    Matej Kováč
    Matej Kováč