Java Developer

Lokalita Bratislava
Nástup by agreement
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda 1800 € Brutto Od Znalostí A Skúseností Kandidáta

Ponúkame ti prácu na pozícii Java software developer s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude vývoj softvérových riešení v Jave pre automatizovanie testovania systémov v oblasti životného poistenia. Ako Java programátor sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Náplň práce

    • vývoj softvérových riešení v Jave pre automatizovanie testovania systémov v oblasti životného poistenia
    • návrh, odborná analýza, špecifikácia a implementácia nových softvérových riešení ako aj údržba existujúcej funkcionality
    • podieľanie sa na zavedení Continous Delivery prístupu v spoločnosti
    • spolupráca s testermi pri návrhu špecifických požiadaviek

Požiadavky zamestnania

    • skúsenosti s programovaním v jazyku Java
    • komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
    • vítané sú skúsenosti s: Jenkins, Selenium webdriver, Maven, Git, Spring, DB2, Oracle, Groovy
    • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti matematika, informatika alebo príbuzných odborov
    • schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

    • firemnú kultúru, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí
    • prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast
    • dlhodobú spoluprácu
Matej Kováč
Matej Kováč