Junior Application Developer (C#, ASP.NET)

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou, čo najskôr.
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda 1600 - 2000 EUR/Brutto

Pozícia je vhodná pre programátora zameraného na Microsoft technológie, ktorý hľadá menšiu, menej formálnu firmu s vlastným produktom a dlhodobou možnosťou vývoja a zároveň reflexie vlastných riešení.

Náplň práce

Jedná sa o programátorskú pozíciu pre firmu, ktorej práca je do veľkej miery postavená na funkčnosti softvérových aplikácií, ktoré si sami a dlhodobo vyvíjajú. Náplňou práce na tejto pozícii je najmä:
▪ Programovanie softvérových riešení a produktov pre oblasť predaja, prenájmu, financovania a správy vozidiel a vozových parkov v C#, ASP.NET
▪ Podieľanie sa na rôznych úrovniach vývoja softvéru na základe programátorských skúseností a znalosti problematiky:
- analýza potrieb
- návrh riešenia
- kódovanie
- testovanie
- tvorba dokumentácie
▪ Agilné programovanie vo vlastnom veľmi dobrom frameworku na platforme .NET
▪ Práca v menších tímoch na jednotlivých produktoch alebo riešeniach

Požiadavky zamestnania

▪ SŠ, VŠ technického smeru, najlepšie zameraná na vývoj softvéru
▪ Prax na pozícii programátora je výhodou.
▪ Prax v programovaní v C#, ASP.NET, MS-SQL-Server je výhodou, nie podmienkou.
Aspoň základná znalosť administrácie Windows server a IIS (Internet information services)
▪ Aspoň mierne pokročilá znalosť NEMČINY (B1), so silnou motiváciou a perspektívou rýchleho zlepšenia na pokročilú a neskôr aktívnu úroveň.
▪ Veľkou výhodou je orientácia vo firemných biznis procesoch a IT ako takom.
▪ Dobré komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme.
▪ Chuť a motivácia pracovať na vlastných projektoch v nemecky hovoriacej firme.

Výhody

▪ Dlhodobý vývoj vlastných riešení a produktov
▪ Kurzy nemeckého jazyka v Goethe Institute.
▪ Stabilná spoločnosť s dlhodobou perspektívou a silným zákazníckym zázemím
▪ Pracovné prostredie skôr Googlovského, ako korporátneho typu.
▪ Primerané platové ohodnotenie
▪ Možnosť odbornej sebarealizácie a možnosť denne komunikovať s reálnymi užívateľmi vlastných riešení (cca 8000 reálnych užívateľov)

Naším klientom je nemecká spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti predaja, prenájmu, financovania a správy vozidiel a vozových parkov. Zákazníkmi sú najmä banky, leasingové spoločnosti, autopožičovne a firmy s veľkými vozovými parkami (flotilami vozidiel).

Mgr. Rastislav Klempa