Junior - JAVA SW Developer

Lokalita Bratislava, Žilina, Košice
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda Základná Zložka Mzdy 1600 € Brutto Konkrétna Výška Mesačnej Mzdy Závisí Od Znalostí A Skúseností K

Ponúkame ti prácu na pozícii Java software developer junior s nemeckým alebo anglickým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude návrh a vývoj softvérových riešení pre oblasť poistenia pre materskú spoločnosť v Nemecku a jej zákazníkov. Ako Java vývojár junior sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Náplň práce

Čo ti ponúkame

  • návrh a vývoj softvérových riešení pre oblasť poistenia pre materskú firmu v Nemecku a jej zákazníkov
  • zabezpečenie kvality kódu, jeho optimalizácia
  • proaktívne riešenie problémov, analýza príčin a navrhovanie preventívnych opatrení
  • zdieľanie získaných poznatkov z oblasti vývoja s kolegam
  • firemnú kultúru, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí
  • prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast
  • dlhodobú spoluprácu
  • HO podľa dohody alebo 3 dni office, 2 dni HO

Požiadavky zamestnania

Čo od teba očakávame

  • skúsenosti s programovaním, ideálne v niektorom z týchto programovacích jazykov: Java, C/C++, C#, Python, Perl, Javascript, PHP
  • výhodou je skúsenosť s programovaním v Jave, nie však podmienkou (možnosť zaškolenia u nás)
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku
  • výhodou je predchádzajúca skúsenosť s vývojom softvéru pre poisťovnícky sektor
  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
  • schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk (B2) alebo Anglický jazyk (B2)

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Aby sme sa mohli venovať sústrediť na dôležité úlohy, potrebujeme sa v práci cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Matej Kováč
Matej Kováč