Klientsky špecialista pre financovania EÚ fondov

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 1500+ Eur

Láka ťa kontakt s klientom a poskytovanie komplexného poradenstva a konzultácií v oblasti financovania? Zaujíma ťa oblasť úverov pre podnikateľov v agrosektore, štruktúrované financovanie EÚ fondov či energetika? Rezonujú u teba pojmy ako plán obnovy? Ak sa rád/rada učíš, komunikuješ, máš rád/rada rôznorodosť a kontakt s interným a externým klientom, táto pozícia je pre teba.

Náplň práce

Tvojou náplňou práce bude:

  • Priamy kontakt s klientom (vedenie rokovaní i v cudzom jazyku) so zameraním na predaj produktov štruktúrovaného financovania.
  • Poskytovanie komplexného poradenstva a konzultácií v danej oblasti pre interných i externých klientov.
  • Prvotné posudzovanie rizika obchodu a finančnej situácie klienta, návrh štruktúry obchodu a jeho zabezpečenia.
  • Vypracovanie ponuky, prezentácia klientovi, vypracovanie návrhu a zabezpečenie schválenia, zodpovednosť za korektné čerpanie, monitoring obchodu a priebežná kontrola činnosti klienta.

Požiadavky zamestnania

  • ak máš skúsenosti so štruktúrovaním a vypracovávaním ponúk pre korporátnych klientov, je to pre teba veľkou výhodou
  • skúsenosti s predajom produktov korporátnym klientom, skúsenosti v predaji a vyjednávaní
  • vodičský preukaz
  • anglický jazyk

Výhody

  • príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
  • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch banky balík služieb, úvery, zmenárenské služby
  • motivačné nadštandardné ohodnotenie
  • možnosť stať sa akcionárom banky
  • dni voľna navyše

O klientovi

prémiová banka

Matej Kováč
Matej Kováč