Koordinátor logistického oddelenia

Lokalita Nové Mesto nad Váhom
Nástup ASAP
Typ TPP
Mzda Od 1 100 EUR/mesiac + dochádzková prémia 100 Eur, náborový príspevok 1000 Eur, príplatky v zmysle Zá

Náplň práce

Zodpovednosť za chod oddelenia logistiky, skladové hospodárstvo a expedíciu. Zabezpečenie exportu výrobkov. Komunikácia s prepravcami a colnicou. Komunikácia s výrobou a zákazníkmi pri príprave tovaru určeného na expedovanie. Zodpovednosť za skladového hospodárstvo/inventúru. Ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky zamestnania

stredoškolské s maturitou Jazykové znalosti Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) Ostatné znalosti Microsoft Office - Mierne pokročilý Počet rokov praxe : 1 Osobnostné predpoklady a zručnosti Zodpovednosť. Komunikatívnosť. Precíznosť. Samostatnosť. Tímový hráč. Dobré organizačné schopnosti. Flexibilita

Práca v medzinárodnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer. Možnosť kariérneho postupu. Práca len na dve zmeny.

Stabilná prosperujúca spoločnosť so zahraničnou účasťou vyrábajúca výmenníky tepla, ktorá pôsobí na slovenskom trhu v oblasti priemyslu už viac ako 20 rokov.

Meszarošová Katarina