Kubernetes/ DevOps Engineer (OpenShift OR AKS)

Lokalita Praha
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 130+K mesacne a viac podla seniority

  • člen platformoveho timu, ktory je zodpovedny za architekturu a rozvoj DevOps a Kubernetes platforiem v banke

Náplň práce

  • Kandidat je expert na AKS, alebo OpenShift platformu
  • Agenda zahrna design a rozvoj tychto platforiem
  • Zaroven aj podporu a support (L3)
  • participacia na bankovych projektoch, ktore zavadzaju nove produkty a aplikacie
  • ucast na transformacnom projekte, ktoreho cielom je navrh a implementacia DevOps platforiem a hybridneho Cloudu v banke

Technologie:

Cloud - Azure

DevOps – GitHub, Actions, Artifactory, SonarQube, ArgoCD, Ansible, Terraform

K8S – OpenShift, AKS

Požiadavky zamestnania

  • anglictina B-2/C-1
  • timovy hrac
  • odvaha prijimat vyzvy
  • prehlad v oblasti Infra, DevOps, Kubernetes a Hybrid Cloud
  • proaktivita a drive so zameranim na vysledok
  • snaha a osobne nastavenie veci zlepsovat a posuvat vpred
  • onsite v Prahe, 2dni office, 3dni homeoffice

O klientovi

banka

Matej Kováč
Matej Kováč