Letná brigáda pre študentov

Lokalita Bratislava
Nástup ihneď
Typ na dohodu
Mzda 5,50 €/brutto

Začali ti už prázdniny a chceš vyplniť svoj voľný čas? Ponúkame letnú brigádu so zaujímavým zárobkom, kde spoznáš zákulisie svetových módnych značiek a nadviažeš nové priateľstvá v kolektíve mladých ľudí.

Náplň práce

  • manipulácia s tovarom - balenie oblečenia podľa zadanej objednávky - štítkovanie tovaru - vybavovanie reklamácií - udržiavanie poriadku na pracovisku

Požiadavky zamestnania

  • študent strednej alebo vysokej školy - potrebný vek 18 a viac rokov- chuť pracovať

  • týždenné vyplácanie- doprava do práce zdarma (práca sa nachádza v okolí Bratislavy)- staneš sa súčasťou partie skvelých ľudí

O klientovi

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v módnom priemysle.

Mgr. Andrea Hozáková