SAP Key User / Logistics

Lokalita Nitriansky kraj
Nástup Ihneď, prípadne dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 2.000 EUR/mesiac + motivujúci finančný balík, vrátane ročného bonusu

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, silnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť, ktorá je dodávateľom komponentov pre automotive.

Náplň práce

​PERSONALITY SK & CZ prináša perspektívnu novú pracovnú príležitosť. Pre nášho významného Klienta, rešpektovanú medzinárodnú výrobnú spoločnosť, obsadzujeme pozíciu Logistics Systems Specialist /SAP Key User/. Náš Klient ponúka zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti a reálnu možnosť kariérneho posunu v štruktúrach spoločnosti.

Vaše prioritné úlohy budú:​

  • Zodpovednosť za správu logistických systémov
  • Aktualizácia a údržba master dát v systéme SAP / dodávatelia, zákazníci, materiály a pod./
  • Zabezpečenie, aby užívatelia mohli správne a efektívne využívať systém SAP v rámci logistických procesov
  • Školenie užívateľov, zdieľanie know-how a podpora užívateľom na odd. logistiky
  • Príjem a spracovanie prichádzajúcich ticketov a požiadaviek od užívateľov, riešenie problémov
  • Zabezpečenie efektívneho riešenia požiadaviek, priraďovanie priorít jednotlivým ticketom, komunikácia s užívateľmi
  • Identifikácia príležitostí k zlepšeniu procesov pomocou SAP
  • Spolupráca s tímom na implementácii nových funkcií alebo vylepšení súčasných procesov
  • Zabezpečenie súladu logistických procesov v SAP s internými štandardmi spoločnosti
  • Testovanie a zavádzanie nových funkcií

Požiadavky zamestnania

  • Znalosť práce v SAP HANA , znalosť rôznych modulov SAP
  • Aktívna znalosť anglického jazyka, min. na úrovni B2
  • Predchádzajúce skúsenosti s údržbou SAP, riešením problémov v systéme SAP
  • Skúsenosti s riadením projektov v oblasti implementácie, aktualizácie alebo vylepšenia systému SAP
  • Dobré komunikačné zručnosti, schopnosť efektívne komunikovať s tímom
  • Predchádzajúca skúsenosť z prostredia automotive výrobnej spoločnosti je výhodou
  • Pozitívny prístup, spoľahlivosť

Výhody

  • Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v segmente automotive
  • Motivujúce finančné ohodnotenie, vrátane atraktívnych ročných bonusov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť práce na home office
  • Reálna možnosť na profesijný a kariérny rast v štruktúrach spoločnosti
  • Podpora ďalšieho vzdelávania zamestnancov
  • Pravidelné firemné eventy & teambuildingy
  • Systém benefitov Benefit Plus
  • Výročné bonusy

O klientovi

Mária Jančovičová Gyepes
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná