Manažér prevádzky medicínskych centier

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 2.300€ brutto fix mesačne (po skúšobnej dobe možné výrazné navýšenie) + osobné bonusy: po zaškolení

Do tímu nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Manažér prevádzky medicínskych centier. Úspešný kandidát bude zodpovedať za prevádzku a riadenie cca 3 medicínskych centier polikliniky.  Obvykle má v pôsobnosti 3 recepcie, 8 ambulancií a spolu asi 25 zamestnancov. Mal by mať skúsenosti s prevádzkovým manažmentom v oblasti služieb a jeho predchádzajúce pôsobenie v zdravotníctve je vítané.

Náplň práce

Pracovna doba:

  • Pondelok - Štvrtok 7.00 -16.00, približne dva dni v týždni do 16.30 podľa mítingov a povinností
  • Piatok 7.00-12.00
  • pohotovosť pre prípad havárie alebo krízovej situácie na budove

    Vedenie recepcie zverených medicínskych centier
    • vedenie recepcie centra, zodpovednosť za jej prevádzku
    • dohľad nad koordináciou starostlivosti o VIP klientov centra (Bonusové karty PLUS a MAX)

    Personálne riadenie zverených medicínskych centier

    • zabezpečenie harmonogramu a rozpisov práce pre personál
    • priame riadenie zamestnancov recepcie centra a koordinácia práce zdravotných sestier
    • v spolupráci s personálnym oddelením zabezpečenie personalistiky centra (dochádzka, mzdy, dovolenky)
    • v spolupráci s personálnym oddelením zabezpečenie personálnej politiky – plánovanie, výberové konania, návrhy pracovných miest pre zverené medicínske centrá
    • vedie výberové komisie na pozície koordinátoriek a zdravotných sestier.

    Zabezpečenie prevádzky zverených medicínskych centier

    • zabezpečenie spolupráce a povinností voči zdravotným poisťovniam - výkazníctvo
    • plánovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti (Hospicom)
    • zabezpečenie logistiky, objednávanie tovarov pre prevádzku centra
    • zabezpečenie logistiky liekov pre infúzne centrum alebo centrum biologickej liečby (ak je toto súčasťou riadených centier)
    • riadenie a komunikácia s dodávateľmi outsourcovaných služieb (IT, AIS) a dodávateľmi tovarov a služieb
    • zabezpečenie údržby a opráv priestorov, vybavenia a prístrojov centra
    • príprava a realizácia projektov zlepšovania prevádzky centra
    • v spolupráci s medicínskym riaditeľom plánovanie, realizácia a analýza rozvoja služieb centra

    Zabezpečenie ďalších úloh a povinností potrebných pre prevádzku medicínskeho centra
    Marketing zverených medicínskych centier

    • Koncepčné riadenie ponuky nadštandardných služieb a bonusových kariet

    Hospodárenie zverených medicínskych centier (v spolupráci s vedením spoločnosti)

    • vedenie evidencie a výkazov pre zdravotné poisťovne
    • reporting a vedenie vnútornej evidencie hospodárenia centra
    • spolupráca s outsourcovanými službami
    • v spolupráci s účtovníkom a vedením firmy vedenie ekonomickej agendy (evidencia a úhrady faktúr)
    • príprava, realizácia, evidencia a analýzy Finančných plánov a projektov spoločnosti

Požiadavky zamestnania

  • VŠ vzdelanie II. stupňa
  • skúsenosti s prevádzkovým manažmentom v oblasti služieb aspoň tri roky
  • skúsenosti s realizáciou projektov v oblasti prevádzky
  • skúsenosti s prácou v zdravotníctve výhodou,
  • skúsenosti s vedením tímu,
  • pokročilé počítačové znalosti (Microsoft Office, práca s cloudom),
  • základná znalosť angličtiny,
  • príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, ochota vzdelávať sa, samostatnosť
  • osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, pozornosť, zmysel pre detail.

  • atraktívne platové ohodnotenie s možnosťou ďalšieho platového rastu v horizonte prvého roku
  • osobné finančné bonusy a podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti
  • zmluva na dobu neurčitú
  • parkovanie v centre mesta 24/7
  • príjemné pracovné prostredie po kompletnej rekonštrukcii priestorov vo veľkej poliklinike.
  • služobný telefón
  • notebook
  • zamestnanecké karty pre zamestnanca a blízke osoby s bezplatným prístupom k nadštandardným službám polikliniky a zľavami v zdravotníckych prevádzkach zamestnávateľa

O klientovi

Našim klientom je moderná súkromná poliklinika.

Silvia Stránska