Manipulant na jednu zmenu vo firme zaoberajúcej sa opätovným spracovaním plastov v Trenčíne

Lokalita Trenčín
Mzda 4,45€/ Hod. Brutto + Časový Bonus 0,43€/hod.

Manipulant na jednu zmenu - 4 hod.

Náplň práce

Náplň práce:

  • identifikácia správnosti plastového materiálu a porovnávanie s označením na RCL,
  • váženie plastového odpadu,
  • separácia komunálneho odpadu ako aj všetkého technického odpadu nachádzajúceho sa v priestore odpad. hospodárstva,
  • likvidácia, šrotovanie a pílenie technického plastu,
  • samostatné manipulovanie s obalovými jednotkami.

Pracovná ponuka je pre fyzickú náročnosť vhodná skorej pre mužov. Jedná sa o prácu na jednu zmenu od 18:00 do 22:00

Požiadavky zamestnania

  • zodpovedný prístup k práci
  • ochota pracovať aj počas víkendov
  • logické myslenie
  • základné technické vedomosti - rozlišovanie druhov plastov

Výhody

  • práca na trvalý prac. pomer
  • pracuje sa na jednu zmenu
  • vhodné pre uchádzačov, ktorý si hľadajú vedľajší pracovný pomer

Výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou compoundov, re-compoundov a regranulátov spolupracujúca s najväčšími výrobcami technických výliskov v automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom a spotrebnom priemysle.

Hercegová Katarína