Manuálny tester

Lokalita Bratislava (Hybrid)
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 2500 €

Hľadáme talentovaného testera/testerku s analytickým myslením, ktorý sa nebojí ponoriť do nových vecí a chce im porozumieť. Zároveň mu/jej nie sú cudzie pojmy ako Postman, swagger, JIRA, SoapUI či SQL.

Vhodné aj pre manuálneho testera s potencionálom na automatizáciu.

Náplň práce

  • Keďže budeš testovať bankové kartové a digitálne aplikácie (vykonávať funkčné, regresné, integračné a akceptačné testy) čaká ťa počas šprintov:

    • spolupráca na príprave testovacích dát a test cases. Ako podklad ti poslúži funkčná špecifikácia alebo refinement s analytikom.

    • vykonávanie integračných testov medzi systémami (cez Postmana alebo SOAP UI)

    • testovanie priamo na hardwarových zariadeniach ako bankomaty a POS terminály

    • budeš súčasťou životného cyklus produkčných a testovacích incidentov v JIRA

    • zapojenie sa do brainstormingov, vďaka tvojim nápadom spolu zlepšíme užívateľský a klientsky zážitok

    • spolupráca na automatizácii testovania, performačných a penetračných testoch

    • spolupráca s dodávateľmi a kartovými spoločnosťami (aj v angličtine)

    • Scrumové ceremónie ako Plánovanie, Stand-upy, Review a Retrospektíva a ďalšie aktivity. Tento prístup k práci nám pomáha riešiť komplexné problémy, a súčasne produktívne a kreatívne vytvárať produkty s najvyššou možnou hodnotou pre našich klientov.

Požiadavky zamestnania

  • ak si robil/a funkčné, integračné, systémové, regresné a UAT testy

  • máš skúsenosti s integračnými testami cez SoapUI, Postman a testami online

    (web/mobile) aplikácií

  • vieš napísať SQL select a čítať XML-ka, XSD-čka a JSON-y

  • kartový svet E-commerce, kariet, ATM ti nie je cudzí

  • si “videl/videla alebo išiel/išla” okolo VISA/MasterCard simulátora, prípadne si sa už hral/hrala v Python-e ... tak už si jednou nohou u nás.

    Kladieme dôraz nielen na technické HARD zručnosti, ale aj na mäkké SOFT zručnosti, preto ďalej môžeš bodovať s/so:

    • máš dušu testera/ky, ownership a proaktívny prístup

    • svojím odhodlaním prinášaš nové nápady a riešenia

    • nadhľadom, úprimnosťou, priateľský a férový prístup ti nie je cudzí

    • citom pre detail a vytrvalosť je neoddeliteľná súčasť tvojej testerskej DNA

    • v relatívne krátkom čase dokážeš nasať nové typy informácií

    • komunikačne ti nerobí problém sadnúť si za jeden stôl s produkťákom, IT analytikom, developerom

  • Výhody

    Benefity:

    Vieme, že sa vám bude u nás páčiť:
    • Na nič sa nehráme a rýchlo medzi nás zapadnete. Pár dní a budete tu ako doma.
    • Na obed nemusíme ďaleko. Rozvoniava nám tu Cantina.
    • Obedy si u nás vychutnáte, prispejeme vám 5 eurami a to aj keď dovolenkujete.
    • Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše.
    • Pracovný čas si môžete prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáte.
    • Parkovanie nemusíte riešiť. U nás zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
    • Chceme, aby ste si občas oddýchol/oddýchla. A prispejeme vám na to.
    • Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
    • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
    • Žijeme aktívne, určite si u nás nájdete svoju športovú aktivitu.
    • U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
    • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite.
    • Postaráme sa o vaše deti v rámci letného tábora, priamo v budove ústredia.
    • Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.
    Matej Kováč
    Matej Kováč