Marketing munkatárs (részmunkaidő)

Lokalita 1117 Budapest
Nástup 2022-09-12
Mzda • Hosszútávú Munkalehetőség, • Rugalmas Munkaidő, • Kellemes Munkakörnyezet, • Jó Hangulatú, Csal

  • lehetséges együttműködő partnerek megkeresése, tárgyalások szervezése, lebonyolítása (média, szolgáltatás, beszállító, stb.),
  • ajánlati csomagok és kondíciók kialakítása, egyeztetése, megállapodások előkészítése,
  • kommunikációs tevékenységek folyamatos egyeztetése a megbízóval,
  • promóciós megjelenéssel kapcsolatos feladatok szervezése,
  • promóciók és a hirdetési felületek értékesítésének koordinálása, szervezése,
  • új értékesítési formák és kedvezményrendszerek kialakítása,
  • értékesítési akciók tervezése, megvalósítása partnerek bevonásával,
  • online marketing tanácsadás és a feladatok önálló ellátása, a tulajdonossal egyeztetett stratégia alapján:
  • weblap optimalizálás, a látogatottság fokozása, tartalmak kezelése
  • website elemzés (SEO és SEM)
  • a social csatornák tartalom menedzsmentje
  • online hirdetések és PPC kampányok menedzselése.

Požiadavky zamestnania

  • marketing területen végzett tanulmányok,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • online marketing területén szerzett tapasztalat,
  • SEO, SEM ismeretek,
  • önállóság, kreativitás, kiváló kommunikációs készség,
  • számlaképesség,
  • heti 2 alkalommal személyes megjelenés az edzőteremben.

O klientovi

Újonnan megnyílt, impozáns és exkluzív ugyanakkor otthonos és barátságos XI. kerületi edzőterembe keresünk marketing feladatok ellátására részmunkaidős számlaképes munkatársat.

Magyari Flóra Fanni
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná