Marketingový manažér / Brand Manažér

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 2.400 - 2.700 Eur brutto. Finálna výška mzdy bude odkomunikovaná na osobnom pohovore.

Vašou náplňou práce bude riadenie oddelenia marketingu (7 členov), koordinácia marketigových aktivít s E-Commerce Directorom, externými agentúrami a pod.

Pracovná pozícia je vhodná pre kreatívnu osobu so skúsenosťami s vedením tímu, pripravenú podieľať sa na rozvoji brandu.

Náplň práce

Operatávne vedenie interného marketingového tímu a agentúr
Návrh a realizácia marketingových plánov a stratégií pre SK a zahraničné trhy
Manažment marketingových procesov pomocou interných a externých kolegov resp. Agentúr.
Riadenie a správa marketingových aktivít v rámci marketplace s B2B partnermi v krajinách CEE.
Sledovanie vývoja nákladov na predaj a marketing. Zodpovednosť za rast a ziskovosť jednotlivých trhov, segmentov a konceptov. Definovanie komerčných cieľov, monitoring ich plnenia a príprava reportov.
Rokovania a uzatváranie zmlúv s agentúrami, dodávateľmi, obchodnými partnermi, akvizícia nových obchodných partnerov.
Úzka spolupráca s generálnym riaditeľom pri spracovaní stratégií pre rast spoločnosti.
Koordinácia prípravy všetkých marketingových podkladov & reklamných kampaní pre rýchlo sa meniaci trh
Manažment oddelenia a marketingových aktivít s Marketingovým riaditeľom

Požiadavky zamestnania

Skúsenosti s prácou na pozícii Marketingový manažér min. 5 rokov
Riadenie marketingového tímu

Výhody

Neformálna & rodinná firemná kultura

Multisport karta

Zľavy na produkty spoločnosti

Možnosť HomeOffice

Ročné odmeny na základe výsledkov spoločnosti

Našim Klientom je úspešná slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby, designu a predaja funkčného oblečenia a výbavy pre outdoor a zimné športy, so špecializáciou najmä na skialpovú, lyžiarsku a turistickú kategóriu. Klient pôsobí na trhu viac než 30 rokov v 11 krajinách a jeho ambíciou je stať sa lídrom na trhu pre strednú a východnú Európu

David Bača
David Bača