Máš rada/rád módu? Pridaj sa do nášho tímu asistentov predaja a pracuj v známych a veľmi obľúbených obchodoch s oblečením.

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda základá mzda 5,50€/hod. brutto + zákonné príplatky

Ak hľadáte brigádu, neváhajte sa pridať do tímu asistentov predaja v rôznych obchodoch s oblečením! Zmeny je možné prispôsobiť škole. Tešíme sa na Teba :)

Náplň práce

manipulácia s módnym oblečením
štítkovanie tovaru
- dokladanie tovaru
- poradenstvo a obsluha zákazníkov

Pracovný čas:
- PO-NE, ranné a poobedné zmeny s flexibilným plánovaním
- 4-12 hodinové zmeny

Požiadavky zamestnania

-zodpovednosť
-flexibilnosť
-samostatnosť
-spoľahlivosť

Výhody

  • týždenné vyplácanie
    - výber zmeny je možné prispôsobiť škole/svojim preferenciám
    - práca v mladom kolektíve

O klientovi

Spoločnosť, pre ktorú sa pracovná pozícia obsadzuje, je jedným z popredných hráčov v odevnom priemysle. Je známa svojou schopnosťou rýchlo reagovať na aktuálne módne trendy. Táto firma využíva inovatívne prístupy k predaju a marketingu vrátane online predaja a sociálnych médií. Má rozsiahlu sieť obchodov po celom svete a je aktívna v mnohých krajinách.

Bc. Barbara Dupejová
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná