Máš záujem rozvíjať svoje IT zručnosti a nebojíš sa nových výziev? Hľadáme šikovného brigadníka, ktorý sa pripojí k nášmu tímu na IT oddelenie.

Lokalita Bytča
Nástup Dohodou
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda 8,50

Chceš sa zapojiť do dynamického prostredia, kde je každý deň iný. Pridaj sa k nám!

Náplň práce

  • práca s databázami, prepojovaním dát, transformáciou, analýzou, vizualizáciou
  • Power Bi prostredie a Microsoft Azure Cloud services

Požiadavky zamestnania

  • znalosť Microsoft Query, Excel
  • skúsenosti s jazykom SQL znalosť tvorby a optimalizácie databáz
  • Azure SQL Data Warehouse

Výhody

  • Možnosť získania skúseností v oblasti IT.
  • Flexibilný pracovný čas a zároveň možnosť zarábať si počas štúdia alebo voľného času.
  • Príležitosť spolupracovať s odborníkmi v IT.
  • Príležitosť na profesionálny rozvoj.
  • Atmosféra plná podpory a uznania za tvoju prácu a nápady.

Spoločnosť, pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná je súčasťou nadnárodnej korporácie, ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
Výrobným programom spoločnosti, ktorá sa nachádza na Slovensku, sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré sa dodávajú renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Mgr. Miroslava Vršanská