Montážny pracovník v strojárskej výrobe

Lokalita Trenčín
Typ plný úväzok
Mzda 4,56 Eur/hod + Variabilná Zložka 20%

Jednoduchá manuálna práca v trojzmennej pravadzke, ktorá je vhodná pre mužov aj žien.

Náplň práce

  • Výroba produktu podľa výrobného postupu a výrobného plánu v požadovanej kvalite na všetkých výrobných linkách
  • Dodržiavanie 5S na pracovisku
  • Dodržiavanie predpisov BOZP a OPP
  • Dodržiavanie aspektov systému manažmentu BOZP a Enviromentu, ktorý sa zhoduje s požiadavkami ISO 14001 a ISO 45001
  • Dodržiavanie interných predpisov a smerníc
  • Vykonávanie ďalších pracovných činností podľa pokynov nadriadeného vedúceho zamestnanca

Požiadavky zamestnania

  • skúsenosti s prácou vo výrobe.
  • základné vzdelanie
  • manuálna zručnosť

Základná mzda 4.56 €/hod plus variabilná zložka 20% , osobne ohodnotenie 2%, dochádzka 8% produktivita 10%. Príplatky za prácu v noci a nadčas nad rámec zákona.

Medzinárodná stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby, ktorá sa zaoberá vývojom a montážou vykurovacích zariadení.

Cyril Kabak
Cyril Kabak