.Net Developer Senior

Lokalita Košice
Nástup by agreement
Typ Full time
Mzda Od 2 000 Eur/mesiac Koncoročné...

Do špičkového tímu konverzačnej umelej inteligencie hľadáme šikovného programátora schopného učiť sa nové technológie. Ponukáme príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch, ako aj R&D výskumných úlohách v oblasti inteligentnej automatizácie procesov. Sme inovatívna firma, IT je pre nás vášňou a svojich ľudí profesne neustále rozvíjame.

Náplň práce

Hľadáme developera, ktorý bude vedieť využiť svoje získané technologické skúsenosti, určiť smer a dosiahnuť úspech v neprebádaných vodách (stack overflow už nestačí :). Potrebujeme dobrú orientáciu v .NET. Vyžadujeme analytické myslenie a schopnosť sa rýchlo učiť. Očakávame tímového parťáka do skvelého kolektívu, ktorý rád vezme zodpovednosť a priloží ruku k dielu. Pracujeme agilnou metodikou projektového manažmentu, tzn. komunikácia je základ.Ak ste sa už stretlli s Microsoft technológiami (MS Azure), front-endom (Javascript, React) či Facebook API, vyzdvihnite to prosím vo svojom životopise.

Požiadavky zamestnania

  • Ochota učiť a rozvíjať sa

  • Analytické myslenie

  • Schopnosť vziať zodpovednosť

  • Schopnosť riešiť veci proaktívne

  • Tímovosť a priateľskosť

  • Schopnosť analyzovať požiadavky klienta a navrhovať riešenia

Výhody

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Zaujímavé technológie

  • Možnosť podieľať sa na projektoch s expertami v oblasti konverzačnej umelej inteligencie

  • Perfektný kolektív skvelých ľudí

  • Odborné školenia, certifikácie a možnosti profesného rozvoja

  • Kurzy anglického jazyka

  • Možnosti Home office/flexibilná pracovná doba

  • Teambuildingy

  • Dodatočné dni voľna

  • Sick days

  • Športové aktivity na pracovisku a mimo pracoviska

  • Rotačný systém - možnosť vystriedať si rôzne pracovné zaradenia

V oblasti IT služieb podnikáme už viac ako 25 rokov. Dlhodobo sa venujeme výskumu konverzačnej umelej inteligencie, a preto sme schopní vykonávať unikátnu expertízu v oblasti inteligentnej automatizácie procesov. Našim klientom dodávame custom SW riešenia, kde sa špecializujeme prevažne na britký trh. Druhá časť firmy sa špecializuje na zavádzanie inteligentnej automatizácie do firiem pomocou sofistikovaných chatbotov, inteligentných webových vyhľadávaní, expertných systémov a RPA.

Matej Kováč
Matej Kováč