.NET Vývojar

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 45 000,- Ročne Podľa Skúsenosti

Hľadáme vývojara pre interné aplikácie pre Nemeckého klienta s centrálou v Bratislave.

Náplň práce

  • úzka spolupráca s internými zákazníkmi a proaktívna podpora pri riešení požiadaviek na infraštruktúrne aplikácie
  • schopnosť zrozumiteľne prezentovať zložité súvislosti spôsobom, ktorý je vhodný pre cieľovú skupinu
  • samostatnosť, schopnosť komunikovať a pracovať v tíme

Požiadavky zamestnania

  • Nemecký Jazyk min. B2

  • najmenej 2 roky odbornej praxe na porovnateľnej pozícii
  • dobrá znalosť programovacích jazykov, ako sú C#, .NET CORE a Java Script
  • dobré databázové zručnosti (Oracle, SQL)
  • skúsenosti s vývojom webových aplikácií (HTML, CSS, ASP.NET, Java Script, JQuery, JSON)
  • webové služby ako XSL, WSDL, REST, SOAP
  • znalosti v oblasti bezpečnosti IT, dodržiavania predpisov a správy dátových centier

Výhodou:

  • sieťové protokoly, TCP/IP, Etherne
  • skúsenosti s IT projektmi
  • znalosti v oblasti bezpečnosti IT
  • programovanie v prostredí Powershell
  • formáty systému Windows (WPF)
  • vývoj APP Apple/Android

Výhody

    • Teambuilding a sociálny program pre zamestnancov
    • Motivačné finančné hodnotenie
    • Ročný bonus v závislosti od splnených cieľov
    • Odmena pri pracovnom výročí
    • Kariérny rast a možnosť pracovať v rámci holdingu i v zahraničí
    • Home office
    • Možnosť zlepšenia jazykových schopností
    • Športový benefit – Multisport karta
    • Relaxačné a oddychové miestnosti pre zamestnancov
    • Pravidelný prísun pitného režimu, čerstvého ovocia a pochutín pre zamestnancov
Matej Kováč
Matej Kováč