Network Security Admin

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 2000 Eur A Viac

Hľadáme šikovného network admina so skúsenosťami v oblasti sieťovej bezpečnosti. Ideálny kandidát by mal mať skúsenosti s niektorou z týchto technológii: CISCO, HP, Extreme, rovnako s Fortinet, Palo ALto Networks, Checkpoint alebo podobná technológia.

Náplň práce

  • sieťova bezpečnosť
  • správa siete
  • konfigurácia, správa, trouble shooting firewallov
  • návrh a implementácia sieťových bezpečnostných riešení
  • diagnostikovať chybové a neštandardné stavy v sieťach a navrhovať riešenia na ich odstránenie
  • switching/routing

Požiadavky zamestnania

  • skúsenosť s nw administráciou
  • požadovana úroveň - schopnosť samostatne riešiť odborné problémy
  • ideálne skúsenosti so sieťovými prvkami CISCO, HP, Extreme alebo podobne (certifikacia na niektoreho vyrobcu/ nie je ale podmienka)
  • vyhodou su skusenosti s technologiami Fortinet, Palo ALto Networks, Checkpoint alebo podobna technologia
  • technologické certifikáty sú výhodou, resp. chuť a schopnosť do dalšich certifikatov
  • Anglický jazyk – minimalne porozumenie písanemu textu, komunikácia e-mailom s technickým supportom vyrobcu e

Výhody

Malá progresívna spoločnosť, zaujímavý klienti.
- možnosť ďalsieho rozvoja v oblasti NW security, certifikácie

Našim klientom je spoločnosť zameraná na oblasť informačných technológii.
Ich špecializáciou je informačná bezpečnosť a relevantné audity.

Matej Kováč
Matej Kováč