Network Specialist

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1700€ Záleží Od Skúsenosti Kandidáta

Máme príležitosť pre Network špecialistu do bankového prostredie- vhodné pre juniora

Náplň práce

Hlavnou náplňou práce je implementácia a správa sieťovej infraštruktúry LAN, WAN, SAN, WLAN.

  • pripojení z/do externých sietí
  • monitoringu sieťovej infraštruktúry
  • infraštruktúry v Dátových Centrách
  • implementacia FW pravidiel
  •  Medzi ďalšie úlohy patrí:
  • kontinuálne vzdelávanie v oblasti sieťových technológií
  • 2nd level support  pri riešení problémov v prípade výpadkov dátových spojení pobočiek, centrály, bankomatov, platobných terminálov, dátových centier, konektivít k partnerským spoločnostiam
  • konzultácie bezpečnostných štúdií a podpora pri riešení bezpečnostných incidentov v oblasti dátových služieb
  • komunikácia s externými dodávateľmi

Požiadavky zamestnania

  • Požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    Aký je ideálny kandidát?

  • LAN/WAN – administrácia, vyššia úroveň
  • technické znalosti (LAN, WAN, WLAN, Security, Internet, IP manažment)
  • technické znalosti pre: sieťový monitoring, sieťovú architektúru, tvorbu dokumentácie
  • veľmi dobrá znalosť Cisco produktov a protokolov
  • CCNA certifikát výhodou
  • znalosť SDx sietí výhodou
  • asertívna a klientsky orientovaná komunikácia
  • flexibilita a tímová spolupráca
  • angličtina (B1,B2 minimálne)

Výhody

Čo vám ponúkame?

  • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • Atraktívne kariérne príležitosti
  • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • Práca so skúsenými lídrami
  • Zvýhodnenia na produktoch
  • Príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • Príspevok na DDS
  • Dovolenka PLUS
Matej Kováč
Matej Kováč