Obchodník v oblasti distribúcie klimatizácie (celé Slovensko)

Lokalita celé Slovensko
Nástup ihneď resp. dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 1.200€ - 1.400€ Mesačná Základná Brutto Mzda + 2% Z Predaja (Podmienené Obratom)

Zaujímavá pracovná ponuka pre obchodných zástupcov so skúsenosťami v oblasti klimatizácii, prípadne pridružených oblastí (vykurovanie, vzduchotechnika, TZB). Miesto práce celé Slovensko.

Náplň práce

  • cieľovými záíkazníkmi obchodného zástupcu budú slovenské firmy, projektanti, živnostníci, ktorí sa venujú inštalácii, servisu a projekcii klimatizačnej
       techniky a TZB
    - aktívne vytváranie objednávok u existujúcich obchodných partnerov,
    - vyhľadávanie nových zákazníkov, budovanie dlhodobých obchodných vzťahov,
    - nadväzovanie, udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov (v súlade s obchodnou stratégiou),
    - starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
    - schvaľovanie a príprava podkladov na tvorbu cenových ponúk a obchodných dokumentov,
    - plnenie obchodného plánu
    - monitorovanie situácie na trhu, o konkurencii a vývojových trendoch,
    - spracovávanie správ o výsledkoch predaja a analýza dát

Požiadavky zamestnania

– prax na pozícii obchodného zástupcu 1 – 2 roky (oblasť klimatizácií príp. vykurovanie, vzduchotechnika, TZB)
– vzdelanie SŠ odborné/VŠ technické zameranie,
– technické vedomosti a technické myslenie
– čítanie dokumentácie,
– vysoká miera iniciatívy v prístupe k zadaným úlohám,
– zodpovedný prístup,
- dobrá organizácia práce
- tímový hráč,
– vodičský preukaz typ B (aktívne jazdenie)

Výhody

– stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti,
– mladý a priateľský pracovný kolektív,
– flexibilný pracovný čas, – priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný rozvoj,
– automobil, notebook, telefón, databáza

O klientovi

Našim klientom je obchodná spoločnosť

Silvia Stránska